İNTERNETTEN

PARA KAZANMANIN

YOLLARI

DOMAİN, ALAN ADI SATARAK PARA KAZAN ( .COM .NET .ORG )

by - Haziran 03, 2019

Domain yani Alan adı satarak para kazanma takip  ve zaman isteyen bir kazanma yöntemidir. Kısaca Alan Adı , bir Web sitesinin İnternet'teki adı ve adresidir.

Alan adı satarak yüksek rakamlar elde edebilirsiniz sadece bu işi yaparak piyasada bundan yüksek bir gelir elde edenler var  ve sizde bu yöntemle iyi bir gelir elde edebilirsiniz.Bunun için size gerekli olan iyi bir alan adıdır veya o alan adını oluşturmanızdır.Piyasaya düşen alan adlarını sıkı takip etmeniz ve piyasada iyi bir fiyata gideceğini düşündüğünüz alan adlarını yakalamanız sizi bir adım öne atacaktır . Düşünün ki elinizde tespih.com veya oyun.com bu alan adları sizin elinizde olsaydı şuan iyi bir para sahibi olabilirdiniz. İlla böyle alan adları da şart değil tabi ki kendi alan adınızı oluşturup iyi bir tanıtımla herkese duyurursanız onu satmanız hem kolay olacak hemde ciddi bir gelire neden olacaktır.Haberleri sıkı takip ederek yakın zamanda çıkacak bazı şeyler için uygun fiyata alan adı oluşturarak kenarda bekletebilir vakti geldiğinde satışa sunabilirsiniz mesela. 

↓BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR↓

1 Comments

  1. Bu işi fazla anlamıyorum ama güzel birşey iyi bir alan adı satarak yapılabilir güzel bir şey olmuş iyi çalışmlar dilerim

    YanıtlaSil

Yorum Kuralları:
-Reklam ve tanıtım içeren yorumlar yasaktır.
-Küfür ve hakaret içeren yorumlar yasaktır.